ПРШУ СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛОВ, РЕШИТЕ ЗАДАЧУ!!! на якій висоті над землею знаходиться тіло масою 0,5

кг якщо його потенціальна енегршія відносно землі дорівгює 100Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Булат Богдан.

Ответ:

Объяснение:

Еп = 100 Дж

m = 0,5 кг

g ≈ 10 м/с²

h - ?

===========

Еп = m·g·h

h = Еп / (m·g) = 100 / (0,5·10) = 20 м