Визначте період і частоту коливань якщо тіло за 3 хвилини робить 180 коливань . дам 35 балів пж

поможіть до завтра нада зробить будласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Катя.

Ответ:

T=1 c    v=1 Гц

Объяснение:

t=180 c   N=180    T=?    v=?

===

T=t/N=180/180=1 c

v=1/T=1/1=1 Гц

=======================