Яка середня швидкість тіла якщо шлях 500 кілометрів, тіла їхала зі швидкістю 10 м/с, а потім 20

хвилин зі швидкістю 36км/год. Помогите пж дам много балов!

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Аліна.

Ответ: 36км/ч

Объяснение:

Дано:

S1=500км

V1=10м/с=36км/ч

t2=20мин=1/3ч

V2=36км/ч

===============

Vср-?

Vср=S/t=(S1+S2)/(t1+t2)=(500+36*(1/3))/((500/36)+1/3)=512/14,22=36км/ч