СРОЧНООО двигун отримав від згорання палива кількість теплоти 200кдж та передав у навколишнє

середовище 50кдж. Обчисліть ККД теплового двигуна ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дьяконов Александр.

Ответ: 25%

Объяснение:

дано:

Qз=200МДж

ΔQ=150МДж

=============

η-?

η=Qп/Qз

Qп=Qз-ΔQ=200-150=50МДж

η=50/200=0,25*100%=25%