Швидкість кулі при пострілі вгору 600 м/с яка її швидкість на висоті 10 км​


Ответы на вопрос

Отвечает Любицкая Диана.

Відповідь:

v1=600м/с

h1=10км=10000м

g=10м/с²

h0=v²/2g=360000/2*10=18000м

h2=18000-10000=8000м

t1=√2h2/g=√16000/10=40c

v2=g*t=40*10=400м/с

v3=v1-v2=600-400=200м/с

Пояснення: