Якщо предмет знаходиться на відстані 20 см від збиральної лінзи, а зображення на відстані 5 см, то

фокусна відстань буде:

Ответы на вопрос

Отвечает Золотов Денис.

Ответ:

формула має такий вигляд:

1/F=1/d+1f

Объяснение:

переведемо см у м

5см=0,05м

20см=0,2м

1/F=1/0,2+1/0,05=5+20=25

фокусна відстань 25