Яку потужність споживає нічник, увімкнений в мережу з напругою 220 В, якщо його опір 320 Ом?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лобунець Альона.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 220 В

R = 320 Ом

__________

P - ?

Сила тока:

I = U / R

Мощность:

P = U·I = U·U / R = U² / R

P = 220² / 320 ≈ 150 Вт