Визначити прискорення автомобіля якщо гальмівна сила 10H що діє на автомобіль масою 4т​


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Арина.

Ответ:

Объяснение:

F = 10 H

m = 4 т = 4000 кг

а - ?

==========

По II закону Ньютона:

F = m·a

a = F / m = 10 / 4000 = 0,0025 м/с²