Тести Ідеальний газ має температуру Т1=250 К. До якої температури Т2 необхідно нагріти цей газ

при постійному об'ємі, щоб його тиск збільшився в 2 рази? Виберіть одну: a. 500 К b. 125 К c. 1000 К d. 750 К

Ответы на вопрос

Отвечает Габрукович Екатерина.

Ответ:

a. 500 К

Объяснение:

T1=250 K    p2=2*p1   T2=?

===

V=const

p1/T1=p2/T2

T2=p2*T1/p1=2*T1=2*250=500 K

============================