Протягом 2 год пішохід рухався зі швидкістю 5 км/год, а наступні 3 год – зі швидкістю 4 км/год.

Визначте середню швидкість пішохода за весь час руху. (3 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Катя.

Объяснение:

2*5=10км/2год

3*4=12км/3год

Уся відстань = 22км

Увесь час = 5год

Середня швидкість = 22/5= 4.4км/год