1.За який час пліт, який рухається за течією ріки, пройде 10 км, якщо швидкість течії 0,5 м/с ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Момбекова Адия.

Объяснение:

S=15 км=15000 м, v= 0,5м/с. t-? t=s/v=15000/0,5=30000 c=500 мин.=8,3 ч.