Двигун працюючи на дизельному паливі і спаливши при цьому 500 г палива, виконав корисну роботу

7,35 МДж. Який ККД двигуна?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Глеб.

Ответ: 32%

Объяснение:

Дано:

m=500г=0,5кг

А=7,35МДж

q=46МДж/кг

============

η-?

η=Ап/Аз=7,35/(46*0,5)=0,32*100%=32%