Частота коливань джерела хвилі 0,2гц швидкість поширення 10м/с.визначити визначте довжину хвилі​


Ответы на вопрос

Отвечает Шеина Ксения.

Ответ:

λ=50 м

Объяснение:

v=0,2 Гц

V=10 м/с

v ?

V=λv ⇒ λ=V/v=10/0,2=50 м