Відстань від мисливця до узлісся 160м, швидкість звуку 340м/с. Мисливець робить постріл та через

деякий час чує відлуння. Визначити цей час.

Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Янина.

Ответ:

t = S/v = 160/340 = 0.47058823529 секунд