Тіло здійснює гармонічні коливання, що описують рівнянням x=0,37cosπt. Визначте координату тіла

через 0,5с після початку спостереження. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Відповідь:

x=0

Пояснення:

t=0.5c

x=0,37cosπt=0,37cos(0.5*π)=0,37cos(π/2)=0.37*0=0