Яку масу матиме суцільний куб, виготовлений з чистого золота, якщо довжина кожного його ребра

становитиме 10 см? Поясніть свою відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Краус Денис.

Ответ:

19.3кг

Объяснение:

плотность золота q = 19.3 г/см³

a=10см

Объём куба равен a³=a*a*a

V = a³=1000см³

m=qV=19.3*1000=19300 г = 19.3 кг