Електрометру передали заряд,який дорівнює 4,8·10-¹⁵Кл.Якому числу електронів відповідає цей заряд?​


Ответы на вопрос

Отвечает Салихьянов Радмир.

Ответ:

Дано:                   Розв'язок :

q= -4,8*10^-15       N=q\e

e= -1,6*10^-19        [N]= Ka\Ka (одиниця Калона) = 1

Знайти :                { N } = -4,8*10^-15\ -1,6*10^-19=3*10^-4

N = ?

Відповідь : N= 3*10^-4

Объяснение: