Знайдіть масу ртуті у флаконі ємністю 50мл розпишіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Мелисова Маржан.

Дано:

ρ=13 600 кг/м^3

V=50*10^-3 м^3

m-?

Решение:

m=ρV

m=13 600*50*10^-3=680 (кг)