З нерухомого плота, маса якого 30 кг, на берег стрибнув хлопчик, маса якого 45 кг. Пліт при цьому

набув швидкості 1,5 м/с. З якою швидкістю стрибав хлопчик? Помогите, пожалуйста! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лазоренко Катя.

Ответ: 1м/с

Объяснение:

Дано:

m1=30кг

V1=1,5м/с

m2=45кг

---------------

V2-?

Согласно закона сохранения импульсов:

m1*V1=m2*V2

Отсюда V2=m1*V1/m2=30*1,5/45=1м/с