Знайдіть об'єм мідного тіла масою 4,45 кг Дам 30 БАЛІВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Костко Даниил.

Ответ:

Объяснение:

m = 4,45 кг = 4450 кг

ρ = 8,9 г/см³

V - ?

================

V = m / ρ = 4450 / 8,9 = 500 см³