Чому буде дорівнювати сила гравітаційного притягання двох куль масами 1500т та 2000т, якщо відстань

між ними дорівнює 200м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Александра.

Ответ:

Объяснение:

m₁ = 1500 т = 1,5⋅10⁶ кг

m₂ = 2000 т = 2⋅10⁶ кг

R = 200 м

F - ?

===============

F = G·m₁·m₂ / R²;

F = 6,67·10⁻¹¹·1,5⋅10⁶·2⋅10⁶ / 200² = (6,67·1,5⋅2 / 4)·10⁻¹¹⁺⁶⁺⁶⁻⁴ ≈ 5·10⁻³ Н или 5 мН