Під дією сили 200 h гумовий шнур витягнувся на 8 см якою є його жорсткість​


Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалов Антон.

Ответ: 2500Н/м

Объяснение:

Дано:

F=200Н

х=8см=0,08м

----------------

k-?

Согласно закона Гука:

F=kx

Отсюда k=F/x=200/0,08=2500Н/м