Заряд кульки дорівнює -6,4*10^-19кл. Яку кількість електронів передали кульці? Ментарний

електричний заряд дорівнює e=1,6*10^-10кл

Ответы на вопрос

Отвечает Сисюк Аліна.

Ответ: 4

Объяснение:n=q/e=-6,4*10^-19 Кл/ -1,6*10^-19 Кл=4 электрона