Х 3. Фізична величина, під час електризації. Завдання 2. Заряд кульки дорівнює -6,4 - 10-¹º Кл.

Яку кількість електронів передали кульці? Еле- ментарний електричний заряд дорівнює е = 1,6 · 10-19 Кл. .

Ответы на вопрос

Отвечает Золотарева Катя.

Ответ:

N=q/e= -6,4 - 10⁻¹⁰/(- 1,6 · 10⁻¹⁹)=4* 10⁹ електронів

Объяснение: