На даний момент часу в радіоактивному зразку міститься 0,05 моль радону 220 точка визначте

активність радону- 220 у цьому зразку БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРНА!!! ЗАРАНЕЕ СПАСИБО БОЛЬШОЕ ❤️❤️❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Андрей.

Ответ:

ν = 0,05 моль

Активність радону-220 знаходимо за формулою:

A = λN, де N = νNA, λ = 0,69/T½.

A — ?

T½ — період напіврозпаду радону, знаходимо з таблиці, тоді:

A = 0,69 · ν · NA;T½[A] = моль · моль–1 = Бк;сA = 0,69 · 0,05 · 6 · 1023 = 3,7 · 1020 (Бк).56

Відповідь: A = 3,7 · 1020 (Бк).