Розв'яжіть задачу: Якою є вага гліцерину обємом 2л? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Rusev Ivan.

ВИДІЛЕНЕ В ЗОШИТ НЕ ПИШИ, ЦЕ ПРОСТО ПОЯСНЕННЯ, ЩОБ ТИ ПОНЯВ.

Відповідь:

Дано:

p= 1267 кг/л (в н. у.)

v=2 л

Знайти: m=?

Рішення

Маса розраховується за формулою: m=p*v, де

p – густина,

v - об'єм.

m = p * v = 2л * 1,267 кг/м³ = 2,534 кг

Відповідь: 2,534 кг.

Отвечает Козлова Маргарита.

Объяснение:

1л - 1260

2л - 2520г

в килограммах 2,52