Срочно ребята До закріпленного вертикального металевого дроту діаметром 2 мм підвішений вантаж

масою 10 кг. Обчислити механічне напруження в дроті. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сарапкин Андрей.

m=10 кг

d=2*10⁻³ м²

σ-?

σ=F/S=mg/πr²=mg/π(0.5d)²=mg/0.25πd²=4mg/πd=

=4×10кг×10м/с²÷(3,14×2*10⁻³ м²)=63694,2 Па.