Знайдіть вагу каністри масою 600 г , заповненої 5 л бензину.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванченко Леша.
P=mg
P=(m(Кан.)+m(Бенз.))g
P=(0,6+ро×V)g
P=(0,6+0,005×710)g
P=(0,6+3,55)10
P=41,5