чому дорівнює середня кінетична енергія хаотичного поступального руху молекул ідеального газу при

температурі 37°

Ответы на вопрос

Отвечает Твердохлеб Таня.

Ответ:4.3*10^-21

Объяснение:

Ecp=3/2kT

Ecp=1.38*10^-23*310K

Ecp=4.3*10^-21