ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!! З якою швидкістю біжить спортсмен масою 70 кг, якщо його імпульс дорівнює 1400

кг·м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Зубарев Илья.
P=mv
v=P/m=1400/70=20м/с