Електрична лампочка включена в мережу. Сила струму, який протікає через лампочку, дорівнює 2,55 А.

Чому дорівнює опір лампочки, якщо робота електричного струму в ній складає 60,21 Дж? За час роботи лампочки через поперечний переріз спіралi переноситься заряд 5,8 кл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Короленко Злата.

Ответ: 4,24 Ом

Объяснение:

Дано:

I=2,55А

А=60,21Дж

q=5,8Кл

--------------------

R-?

А=I²Rt

q=It

Отсюда t=q/I=5,8/2,55=2,27с

R=A/(I²*t)=60,21/(2,55²*2,27)=4,24 Ом