СРОЧНО! Якому значенню температури за шкалою цельсія відповідає значення температури 307К

Варіанти відповідей: а)20°с; б)50°с; в)47°с; г)34°с

Ответы на вопрос

Отвечает Прокудина Алёна.

Ответ: г

Объяснение: t = T - 273 = 307 - 273 = 34