Під яким тиском знаходиться газ в посудині, якщо середня квадратична швидкість його молекул 103

м/с, концентрація молекул 3ꞏ1025 м–3, а маса кожної молекули 5ꞏ10–26 кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Вячеслав.

Ответ:

Тиск: p=1/3*m0*n*v²(квадратична швидкість)

p=1/3*5×10-²⁶*3×10²⁵*103=51,5 Па