Кулька масою 100 г рухається зі швидкістю 10 м/с , і в тому ж напрямку зі швидкістю 5 м/с рухається

кулька масою 150г. Якою стане швидкість кульок після їх абсолютно непружного удару? *

Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольский Альберт.

Ответ:

100г×10м/с=1000

150г×5м/с=750

1000+750=1750

Объяснение: