На якій глибині занурення батискафа тиск води на його поверхню становить 6190кПа? З поясненям


Ответы на вопрос

Отвечает Зырянова Александра.

Дано:                                           Решение:

p=6190 кПа= 6190*10^3 Па      p=ρgh - гидростатическое давление

Найти:                                         h=p/ρg = 6190*10^3   / 10^3 * 10= 619 м

h-?