При зважуванні тіла на важільних терезах учень отримав иакі результати 100г 5г 500мг 200мг якою є

маса тіла? А) 0,177кг Б)0,1077кг В) 0,1707кг Г) 0,10707кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Роик Саша.

Ответ:

100г+5г+500мг+200мг = 105г+700мг = 105г+0,7г = 105,7г = 0,1057кг