Знайти коефіцієнт тертя знаючи силу 5Н та масу тіла 200г. СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Соян Лопсан.

Ответ:

2,5

Объяснение:

200 г = 0,2 кг

g = 10 м/с^2

F = 5 Н

k = F/mg = 5/0,2*10 = 5/2 = 2,5