Два однакових за величиною і знаком точкових заряди, які знаходяться в вакуумі на відстані 3 м один

від одного, відштовхуються з силою 0,4 Н. Визначте величину зарядів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Агалакова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

k = 9*10^{9}\\ r = 3\\ F = 0,4H\\\\\\F = k*\frac{|q|*|q|}{r^{2} } \\F = k*\frac{q^{2} }{r^{2} } \\\\q^{2}  = \frac{F*r^{2} }{k} \\q= \sqrt{\frac{F*r^{2} }{k}} = \sqrt{\frac{0,4*3^{2} }{9*10^{9} } } = 2*10^{-5}