У посудині за температури -5с міститься 10 моль одноатомного газу. Визначте повну кінетичну енергію

молекул цього газу. срочно дам 100 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Цейн Кристина.

Ответ:

33,3 кДж

Объяснение:

В ОДНОМ МОЛЕ 6•10²³ МОЛЕКУЛ (ЧИСЛО АВОГАДРО). В 10 МОЛЯХ 6•10²⁴=n. ЭНЭРГ ОДНОЙ МОЛЕКУЛЫ E₁=(3/2)kT. ЭНЕРГИЯ ВСЕХ E=(3/2)kTn=1,5•1.38•10⁻²³•268•6•10²⁴=33286 Дж=33,3 кДж