Посудина місткістю 2л наповнена азотом під тиском 2*10⁵ Па температурі 27° С. Знайти масу азоту в

посудині якщо його солярна маса 0.028кг/моль

Ответы на вопрос

Отвечает Карасёва Полина.

Ответ:

Дано: V=2*10^-3 м3 P=2*10^5 Па T=300 K M=28*10^-3 кг/моль m-?

P*V*mM=m*R*T

m=P*V*M/R*T=2*10^5*2*10^-3*28*10^-3/8,31*300=0,0045 кг=4,5 г