Тіло людини масою 60 кг протягом короткого періоду поглинуло 180 Дж енергії йонізуючого

випромінювання. Яку дозу опромінення дістала людина?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинова Екатерина.
Дано: Е=180 Дж; m=60 кг; доза поглащенного излучения D - ?
D=E/m=180/60=3 Гр (Грей).