Помогите решить пожалуйста Автомобіль рухається з прискоренням 2м/с .Через який час він набуде

швидкості 72км/год після почотку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Nuridenova Eldana.

Ответ: 10c

Объяснение:

Дано:

Vo=0м/с

V=72км/ч=20м/с

а=2м/с²

--------------------

t-?

V=Vo+at

Vo=0

V=at

t=V/a=20/2=10c