На тіло в різних напрямках горизонтально діють дві сили 10 Н і 25 Н. Визначити їх рівнодійну. А)

25 Н; Б) 10 Н; В) 20 Н; Г) 15 Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Подугорова Ангелина.
Решение:
F=F2-F1=25-10=15H
Ответ: (г) 15 Н