Однакові металеві кульки, заряди однойменні заряди q і 4q, знак доться на відстані 10 мм одна від

одної. кульки привели у стикання на яку відстань треба їх розвести, щоб сила взаємодії залишилась попередньою​

Ответы на вопрос

Отвечает Квасина Анастасия.

Ответ:

Заряд після дотику можна обчислити за формулою q₃=(q₁+q₂)/2

q₃=5q/2

F₁=kq*4q/10*10⁻³

F₁=4*10²kq²=400kq²

F₂=k*25q²/4*r₂

При F₁=F₂, 400kq²=25kq²/4r₂, r₂=25kq²/1600kq² = 0,016 м

Объяснение: