Яка сила тяжіння діє на золотий кубик з ребром завдовжки 6 см срочно!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Чак Валік.
Ответ: 41,7 Н

Объяснение:
F=m*g=ρ*V*g= ρ*a³*g
F=19300кг/м³* 0,06м*0,06м*0,06м*9,8 Н/кг=41,7Н