Два однакових заряди взаємодіють між собою на відстані 0,1м із силою 9,8∙10-⁵ Н. Яка величина

зарядів? будь ласка скоріше буду вдячна відмічу як найкращу відповідь і 5 зірочок прошуу​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабин Артём.

Ответ:

F=k*(дробом запиши) q²/r²

звідси q=r*(в корені, і дробом)F/k=0,1×(в корені і дробом) 9,8*10-5/9*10⁹=1,04 *10-8 Кл