За якийсь час автомобіль, рухаючись з постійним прискоренням 2 м/с2, збільшить свою швидкість з 11

м/с до 19 м/с? *

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Тимур.

Ответ:

19 - 11 = 8 м/с

t = v/a

8/2 = 4c

Ответ: 4 c

Объяснение: