СРОЧНОО!!!! Тіло, рухаючись з прискоренням, за 5 с змінило свою швидкість від 6 до 8 м/с. Визначте,

який шлях пройшло тіло.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маковецкая Екатерина.

Відповідь:

35 м

Пояснення:

Дано:

v_{0} = 6 м/с

v = 8 м/с

t = 5 с

Є така формула   S = \frac{v + v_{0}}{2} * t   ==>   S = \frac{8 + 6}{2} * 5   ==>   S = \frac{14}{2} * 5   ==>  

==>    S = 7 * 5 = 35