1) Чи може модуль рівнодійної сил 9 і 12 Н дорівнювати 2 Н; 3 Н; 4 Н; 15 Н; 21 Н; 25 Н


Ответы на вопрос

Отвечает San Sandor.

Ответ:

2, 4, 15, 25

Объяснение:

R=12+9=21 максимальна

R=12-9=3 мінімальна