газ в ході ізобарного розширення від 2 м в кубі до 3 м в кубі виконав роботу 200 кДж знайдіть тиск

цього газу​

Ответы на вопрос

Отвечает Федяев Иван.

При ізобарному розширені робота газу дорівнює:

A = p*(V_2 -V_1)p = \frac{A}{V_2-V_1} = (200*10^3 Дж) / (3 м^3 - 2 м^3) = 2*10^5 Па

Відповідь: p = 2*10^5 Па